Filters

Producent Producent

Typ automatyki

Dostępność

  Newsletter

Zapisz się teraz do newslettera i zyskaj:
- Dostęp do aktualnych promocji
- Specjalne kody rabatowe
- Informacje o najnowszych trendach

Automatyka

Ilość produktów: 791

W naszym sklepie znajduje się szereg akcesoriów elektrycznych i elektronicznych, przydatnych domowym majsterkowiczom i profesjonalistom, na co dzień zajmujących się instalacjami elektrycznymi. W tej kategorii znajduje się wszystko związane z automatyką elektroenergetyczną. Oferujemy szeroki wybór akcesoriów w najlepszych rynkowych cenach.

Wśród wielu oferowanych przez nas urządzeń elektrycznych, znajdziesz między innymi wyłączniki różnicowoprądowe, nadprądowe i silnikowe rozłączające obwód, gdy urządzenie wykryje, że różnicę pomiędzy prądem wpływającym a wypływającym. W ofercie mamy również skrzynki elektryczne na bezpieczniki w różnych wersjach, transformatory elektryczne, a także niezwykle przydatne podczas prac elektrycznych aparatury modułowe abb. Posiadamy również bardzo specjalistyczne elementy, takie jak rozdzielnice elektryczne natynkowe, której cena jest wyjątkowo atrakcyjna.

To oczywiście tylko kilka wybranych akcesoriów, spośród mnóstwa, jakie znajdziesz w naszym sklepie. Niezależnie od tego czy interesuje państwa bardzo zaawansowana rozdzielnia prądu, czy może mniej zaawansowane akcesoria elektryczne, a nas z pewnością znajdziecie dokładnie to czego poszukujecie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu.

na stronę
Pokazuje 1 - 84 z 791 elementów
Pokazuje 1 - 84 z 791 elementów
Akceptujemy płatności Internetowe obsługiwane przez PayU