Filters

  Newsletter

Zapisz się teraz do newslettera i zyskaj:
- Dostęp do aktualnych promocji
- Specjalne kody rabatowe
- Informacje o najnowszych trendach

Grzejniki

Ilość produktów: 25

W naszej ofercie znajdują się grzejniki elektryczne, które można stosować zarówno w domach, jak i w biurach. Dozwolone jest również montowanie ich w domkach letniskowych. Grzejnik elektryczny może być przeznaczony nie tylko do docieplania ? może on stanowić jedyne źródło ogrzewania. Konwektory elektryczne zapewniają natomiast mniejsze zużycie energii potrzebnej do ogrzania danej powierzchni. Nagrzewają się one jedynie do określonej temperatury i uwalniają następnie zgromadzone ciepło.

Alternatywę dla grzejników elektrycznych stanowią grzejniki olejowe, które akumulują duże ilości ciepła dzięki zgromadzonemu w nich olejowi, który styka się z elementami grzewczymi. Ten typ grzejnika nagrzewa się wolniej, ale utrzymuje ciepło. Modele grzejników olejowych są wyposażone w termostat, regulację mocy, a także elementy takie jak nawilżacz czy wiatrak wydmuchujący ogrzane powietrze.

Wśród oferowanych produktów znajdują się również promienniki gazowe oraz termowentylatory. Promienniki stosuje się głównie w dużych pomieszczeniach (np. Na halach fabrycznych), które nie wymagają stałego ogrzewania. Termowentylator również służy do epizodycznego wykorzystywania ? stosuje się je często w domach i mieszkaniach przed uruchomieniem ogrzewania centralnego.

Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów
Akceptujemy płatności Internetowe obsługiwane przez PayU